Kako kampanja ide prema vrhuncu velika podrška Šatvaru, njegovu timu i njihovom programu stiže sa svih strana

Kako kampanja ide prema svom vrhuncu velika podrška Karlu Šatvaru, njegovu timu i njihovom programu stiže sa svih strana. Sama želja da se stvari pokrenu i izmijene kako bi ne samo mi već i naša djeca mogla živjeti dostojanstveno bila je poticaj na kandidaturu, a podrška koja dolazi samo je dodatna motivacija da se još energičnije provode aktivnosti kampanje. 
Šećeransko jezero u Baranji, Vijenac Ivana Meštrovića u Osijeku i općina Strizivojna mjesta su koje je jučer posjetio kandidat HDSSB-a za župana Osječko-baranjske županije Karlo Šatvar.
 
- Velik broj naših članova i simpatizera koji mi daju podršku jasan su znak kako ljudi prepoznaju novi mladi tim ljudi neopterećenih prošlošću i raznim sukobima. HDSSB je samo jedan! A isto tako i program koji razvijamo više od deset godina je jedan i jedinstven. Ovaj program je uvijek bio usmjeren na naš kraj i našeg čovjeka, a samo zahvaljujući djelovanju HDSSB-a Slavonija, Baranja i Zapdni Srijem dolaze u fokus drugih, rekao je Šatvar. To što smo razvijenija županija u odnosu na ostale slavonske županije može se zahvaliti programu i djelovanju HDSSB-a kao regionalne stranke. Najveći problem koji drži našu županiju pri dnu je velika centralizacija jer se zakoni donose na nacionalnoj razini, a lokalna razina ih mora provoditi i upravo danas, možda više nego ikad trebamo regionalnu stranku koja će zastupati interese našega kraja, ali isto tako danas je više nego ikad je jasnije da su važni ljudi, ljudi koji nemaju repova, koji su neopterećeni prošlošću, ljudi koji su usmjereni prema budućnosti. Želimo li boljitak moramo ući u novo doba i uhvatiti korak s zahtjevima novog doba, a to znači da moramo pružiti našim učenicima uvjete kako bi se osposobili za potrebe suvremenog tržišta rada, njihovim roditeljima pomoći da pokrpaju prenapregnute kućne proračune, uvesti nove mjere poticanja gospodarstva, kao i znatnije potpore gospodarstvenicima kako bi širili svoju proizvodnju i otvarali nova radna mjesta, isto tako stvoriti okruženje u kojem će se građani osjećati dovoljno sigurno da pokrenu svoj posao. 
 
 
Šatvar kaže da ne shvaća olako situaciju i da je više nego svjestan ozbiljnosti stanja u kojemu se naša županija nalazi, ali isto tako svjestan je da se promjena mora dogoditi, da se problemima mora pristupati iz jednog drugog kuta i da se postojeće mjere, programi i projekti moraju prilagoditi trenutnoj situaciji, nema smisla pokušavati rješavati stvari na stari način i vrtjeti se u krug ili što je još gore padati u ponor. Kao mlad čovjek u naponu snage koji voli svoj kraj, koji je ovdje rođen i želi ovdje i živjeti, a isto tako želi i da njegova djeca imaju uvjete da mogu ostvariti pristojan život tu izuzetno je motiviran mijenjati stvari na bolje. Naša županija ima potencijal i resurse, ali treba sva sredstva, što uključuje i financijska, ali i rad i energiju usmjeriti u smjeru koji će davati rezultate, a to znači da će naši žitelji moći ostvariti dostojanstven život i moći prosperirati od svoga rada. 
 
Više na: 
   
 

<<  Siječanj 2018  >>
 Pon  Uto  Sri  Čet  Pet  Sub  Ned 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

hdssb youtube
zasto smo se borili 2
branimirglavasmojaborba